PL O firmie

> O firmie

Firma ”Pepero-Polo” została założona w roku 1995, jako przedsta- wicielstwo niemieckiej firmy handlowej. Działalność firmy od początku skupiała się na przetwórstwie i eksporcie warzyw suszonych metodą tradycyjną, tj. gorącym powietrzem.

Obok naszego głównego produktu - suszonej marchwi - posiadamy w ofercie większość suszonych warzyw korzeniowych i liściastych uprawianych w Polsce. Obecnie lista naszych produktów obejmuje:

 * marchew: 10x10x2 mm, 10x10x10 mm, 3x3x30 mm, granulaty, mączka,
 * pasternak 10x10x2 mm, granulaty, mączka,
 * burak czerwony: 10x10x2mm, 3x3x30mm, granulaty, mączka,
 * korzeń pietruszki: 10x10x2mm, granulaty, mączka,
 * korzeń selera: 10x10x2mm, granulaty, mączka,
 * kapusta biała: płatki,
 * ziemniaki: 10x10x2mm, 10x10x8mm, granulaty,
 * pietruszka liść,
 * por zielony, biało-zielony: płatki,
 * koper "igiełka"
.

Głównym polem działania naszej firmy jest produkcja, przetwórstwo i handel hurtowy suszonymi warzywami. Naszymi klientami są producenci żywności przetworzonej, mieszanek przyprawowych oraz posypek do potraw - produktów przeznaczonych na rynek detaliczny. Dodatkową działalnością firmy, uzupełniającą naszą ofertę, jest import suszonych warzyw i przypraw: czosnku, cebuli, papryki, chrzanu, liścia laurowego, itp.

Firma ”Pepero-Polo” posiada możliwości przetworzenia, zmagazyno- wania oraz dystrybucji tysięcy ton suszonych produktów rocznie - utrzymując przy tym wysokie standardy jakościowe wymagane przez naszych klientów.

Większość naszych produktów trafia na rynki zachodniej Europy, na rynek krajowy oraz do Rosji - do uznanych i wymagających producentów wyrobów znanych marek rynkowych. Skupiamy się przy tym głównie na zapewnieniu wysokiej jakości podstawowych i najbardziej popularnych surowców.

W naszej działalności handlowej - w kontaktach z firmami handlowymi z różnych krajów, trzymamy się zasady wzajemnych korzyści, jakie daje nam i naszym klientom długookresowa współpraca. Rozpoczynając współpracę z nowymi klientami zawsze kierujemy swoje wysiłki na budowanie, stałych i długookresowych relacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani oferowanymi przez naszą firmę suszonymi warzywami, z przyjemnością powitamy Państwa w siedzibie firmy. Prosimy również o bezpośredni kontakt - chętnie udzielimy wszelkich szczegółowych informacji o naszych produktach oraz przedstawimy ofertę odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Siedziba naszej firmy mieści się w Ciążeniu, 70 km na wschód od Poznania, około 4 km od autostrady A2 prowadzącej do Warszawy.


Ciążeń

Janusz Nowacki, właściciel firmy
* © 1995-2006 Pepero-Polo Wszystkie prawa zastrzeżone. * Projekt WebPROJECT * XHTML 1.1 | CSS